sepetim0 TL
Mecdi Fethi Es-SeyyidMecdi Fethi es-Seyyid, Çocuk & Gençlik, Diğer, Din Eğitimi kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Gençler İçin Kur'an-ı Kerim Tefsiri (4 Kitap Takım), Çocuklar İçin Büyük Günahlar - 1, Çocuklar İçin Büyük Günahlar - 2, Çocuklar İçin Kabir Hayatı, Çocuklar İçin Namaz Sureleri ve Tefsiri, Çocuklar İçin Yasin, Tebareke Rahman ve Amne Surelerinin Tefsiri olarak sayılabilir.

Mecdi Fethi es-Seyyid kitapları; Karınca & Polen Yayınları, Karınca & Polen Yayınları - Kampanyalı Kitaplar aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Mecdi Fethi es-Seyyid tarafından yazılan son kitap "Çocuklar İçin Kabir Hayatı", Karınca & Polen Yayınları - Kampanyalı Kitaplar tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Tevhid Kitabevi sosyal medya hesaplarını ziyaret veya takip ederek gelişmeler, duyuru ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

sosyal medya

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek