sepetim0 TL
Dr. Seyyid Hüseyin El-AffaniSeyyid Hüseyin el-Affani, Araştırma - İnceleme, Diğer, İslam kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Cennet Yolunda 250 Salih Amel, Gece Namazına Nasıl Kalkabilirim?, Gece Yolcuları, Korku ve Ümit Arasında Nasıl Yaşayabilirim?, Masum Değilim Ne Yapsamda Bağışlansam?, Niçin Gece Namazı Kılıyoruz? olarak sayılabilir.

Seyyid Hüseyin el-Affani kitapları; Karınca & Polen Yayınları, Karınca & Polen Yayınları - Kampanyalı Kitaplar aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Seyyid Hüseyin el-Affani tarafından yazılan son kitap "Peygamberimizin (s.a.v) Gece Namazı", Karınca & Polen Yayınları - Kampanyalı Kitaplar tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Tevhid Kitabevi sosyal medya hesaplarını ziyaret veya takip ederek gelişmeler, duyuru ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

sosyal medya

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek