Sitemizde belirtmiş olduğumuz kargo ücretleri sadece Türkiye için geçerlidir. Yurtdışı kargo ücreti için Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz.

sepetim0 TL
İbn Kudame El-Makdisiİbn Kudame el-Makdisi, Diğer, Divan Edebiyatı & Halk Edebiyatı, Edebiyat kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; 250 Soruda Alışveriş Hükümleri, Delilleriyle Hanbeli Fıkhı el-Muğni Muhtasarı (4 Cilt Takım), Te’vil Etmenin Kınanması, Tövbekarların İbret Dolu Kıssaları, İhyau Ulumi'd- Din Özü : Muhtasar Minhacu'l- Kasıdin olarak sayılabilir.

İbn Kudame el-Makdisi kitapları; Beyaz Karınca Yayınları, Guraba Yayınları, İ'tisam Yayınları, Karınca & Polen Yayınları, Mercan Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
İbn Kudame el-Makdisi tarafından yazılan son kitap "250 Soruda Alışveriş Hükümleri", Beyaz Karınca Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Tevhid Kitabevi sosyal medya hesaplarını ziyaret veya takip ederek gelişmeler, duyuru ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

sosyal medya

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek