Sitemizde belirtmiş olduğumuz kargo ücretleri sadece Türkiye için geçerlidir. Yurtdışı kargo ücreti için Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz.

sepetim0 TL
Salih el-Müneccid

Türkçeye çok sayıda kitabı çevrilen Muhammed Salih El Müneccid, 7 Haziran 1960’ta Filistinli mülteci bir ailenin çocuğu olarak Halep’te dünyaya geldi. İslamqa.info sitesinin kurucusu olan El Müneccid, internet üzerinden sorulan sorulara cevap veriyor.

Suudi Arabistan’da yetişen Muhammed Salih El Müneccid, Kral Fehd Üniversitesinden mezun oldu. Abdulaziz İbni Baz, Muhammed İbni Useymin, Abdullah İbn Cibril, Salih El Fevzan ve Abdurrahman El Berrak gibi isimlerden ders aldı.

Ömer Bin Abdulaziz Camisinde imamlık yaptı.

Muhammed Salih El Müneccid, 2017 sonlarına doğru diğer bazı önde gelen ilim adamlarıyla birlikte Suudi Hükumeti tarafından tutuklandı.

Tevhid Kitabevi sosyal medya hesaplarını ziyaret veya takip ederek gelişmeler, duyuru ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

sosyal medya

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek