Sitemizde belirtmiş olduğumuz kargo ücretleri sadece Türkiye için geçerlidir. Yurtdışı kargo ücreti için Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz.

sepetim0 TL
Abdulfettah El-HalidîSalah Abdulfettah el-Halidi, Araştırma - İnceleme, İslam, Kuran ve Kuran Üzerine kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Hz. Adem (as) ve İnsanlığın İmtihanı, Hz. Nuh (as) ve Bin Yıllık Daveti, Kur’an’la İletişim Nasıl Kurulur?, Sahabe Cihanından Tablolar olarak sayılabilir.

Salah Abdulfettah el-Halidi kitapları; Buruç Yayınları, Elvan Yayıncılık, Furkan Basın Yayın aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Salah Abdulfettah el-Halidi tarafından yazılan son kitap "Hz. Adem (as) ve İnsanlığın İmtihanı", Elvan Yayıncılık tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Tevhid Kitabevi sosyal medya hesaplarını ziyaret veya takip ederek gelişmeler, duyuru ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

sosyal medya

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek