Sitemizde belirtmiş olduğumuz kargo ücretleri sadece Türkiye için geçerlidir. Yurtdışı kargo ücreti için Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz.

sepetim0 TL

Vücudumuz Nasıl Savaşır

Bağışıklık sistemi, vücudun her sistemiyle doğrudan ilgi kurduğu bir sistemdir. Vücudun atlattığı her hastalıkta az veya çok devreye girer. Vücudumuzda her an aktiftir. Sürekli vücudu tarar, enfeksiyon veya yabancı mikroorganizma var mı diye gözetleme yapar, bulduğunda savaşır. Anne karnından mezara kadar bir dakika olsun durmadan çalışır ve kendilerini geliştirir.

Bağışıklık sistemini anlatmaya başlarken en baştan, yani anne karnından anlatmaya başlayacağım. Böylece Rabbimin mucizelerine birlikte tanık olacağız. Bununla birlikte bir şeyi anlamak için en başından itibaren bilmekte fayda vardır.

Dr.Gözde TERCÜMAN

Tevhid Kitabevi sosyal medya hesaplarını ziyaret veya takip ederek gelişmeler, duyuru ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

sosyal medya

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek