Sitemizde belirtmiş olduğumuz kargo ücretleri sadece Türkiye için geçerlidir. Yurtdışı kargo ücreti için Whatsapp üzerinden iletişime geçiniz.

sepetim0 TL
Bismillahirrahmanirrahim

Tevhid dergisi 2012 yılı Ocak ayında, Tevhid ve Sünnet cemaatinin süreli yayını olarak yola koyulmuştur. Dergi; cemaatin davet programına uygun olarak başta Tevhid ve Sünneti gündemleştirmekte, bunun yanında ilmi, ahlaki, menheci ve siyasi konulara dair makaleler neşretmektedir. Geçmiş dönemlerde ‘Tevhid’ ismiyle yayınlanış neşriyatlarla bir ilgisi olmayıp, müstakil bir dergi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Çaba bizden başarı Allah’tandır.

Muhakkak ki hamd Allah’adır. O’na hamd eder, O’ndan yardım ve mağfiret dileriz. Nefislerimizin şerrinden, amellerimizin kötülüklerinden Allah’a (cc) sığınırız. Allah’ın hidayet verdiğini kimse saptıramaz. O’nun saptırdığını da kimse doğru yola iletemez. Şehadet ederim ki; Allah’tan (cc) başka hiçbir ilâh yoktur. O, bir ve tektir, O’nun ortağı yoktur. Yine şehadet ederim ki; Muhammed (sav) Allah’ın (cc) kulu ve Rasûlü’dür.

“Ey iman edenler! Allah’tan nasıl korkmak gerekirse öyle korkun ve siz ancak Müslümanlar olarak can verin.”(3/Âl-i İmran, 102)
“Ey insanlar! Sizi tek bir candan yaratan ve ondan da eşini var eden, her ikisinden birçok erkek ve kadın türeten Rabbinizden korkun. Kendisi adına birbirinizden dileklerde bulunduğunuz Allah’tan ve akrabalık bağlarını kesmekten de sakının. Şüphesiz Allah, üzerinizde tam bir gözetleyicidir.” (4/Nisa, 1)
“Ey iman edenler! Allah’tan korkun ve dosdoğru söz söyleyin. Ki O (Allah) amellerinizi ıslah etsin ve günahlarınızı bağışlasın. Kim Allah’a ve Rasûlü’ne itaat ederse büyük bir kurtuluşla kurtulmuş olur.” (33/Ahzab, 70-71)

Bundan sonra, şüphesiz sözlerin en güzeli Allah’ın (cc) kelâmı, yolların en hayırlısı Muhammed’in (sav) yoludur. İşlerin en kötüsü sonradan çıkarılanlardır. Her sonradan çıkarılan şey bidattir ve her bidat sapıklıktır. Her sapıklık da ateştedir.

Tevhid Kitabevi sosyal medya hesaplarını ziyaret veya takip ederek gelişmeler, duyuru ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

sosyal medya

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek